Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DORADCA T E C H N I C Z N O - H A N D L O W Y

    Historia Griltex rozpoczęła się we Francji w 1962 roku. Produkty Griltex są obecne na polskim rynku od 1996 roku. Podstawowa działalność na rynku to produkcja i dystrybucja i sprzedaż wysokiej jakości materiałów budowlanych z tworzyw sztucznych takich jak: geosyntetyki, folie izolacyjne dachowe, ścienne oraz fundamentowe, ponadto jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy DuPont. Dodatkowo wykonujemy również uszczelnienia i izolacje budowli inżynierskich z wykorzystaniem geosyntetyków.
    Jesteśmy pomysłodawcami i innowatorami nowych produktów, technologii i zastosowań. Posiadamy wiele prestiżowych nagród i certyfikatów zaświadczających o naszym ciągłym rozwoju.

    KOGO SZUKAMY:

    • Masz min. 2 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów
    • Potrafisz dotrzeć do osób decyzyjnych i nawiązać z nimi dobre relacje biznesowe
    • Lubisz kontakt z klientami a rozpoznanie ich zapotrzebowania jest dla Ciebie bardzo łatwe
    • Posiadasz prawo jazdy kat.B
    • Twoje wykształcenie jest min. średnie (preferowane techniczne lub ekonomiczne)

    GRATULACJE - SZUKAMY DOKŁADNIE CIEBIE

    TWOJE ZADANIA TO :

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie
    • Codzienne kontakty z klientami. Przygotowywanie przedstawianie ofert oraz umawianie i odbywanie spotkań handlowych
    • Prowadzenie spotkań, szkoleń i prezentacji dla projektantów oraz klientów

    CO OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę
    • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizje od każdej sprzedaży i dodatkowe premie zależne od Twoich wyników
    • Wyposażymy Cię w specjalistyczną wiedzę o naszych produktach oraz przekażemy Ci naszą strategię sprzedaży
    • Będziesz rozwijać swoje umiejętności, dzięki szkoleniom ogólnorozwojowym oraz sprzedażowym
    • Otrzymasz niezbędnik w postaci nowoczesnego auta, telefonu, laptopa, bazy potencjalnych klientów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.