Doradca Techniczno - Handlowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 16.08.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 15.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Euroterm Techniki Klejenia jest partnerem handlowym kilkuset firm w Polsce i na terenie EU.
    Jako niezawodny dostawca rozwiązań i sprzętu w zakresie klejenia jest partnerem,
    na którym polegają również największe firmy w kraju, między innymi:
    producenci żywności, opakowań, mebli, drukarnie i wiele innych branż.

    Firma, która dzięki doświadczeniu oraz zaangażowaniu
    , zbudowała markę rozpoznawalną
    i szanowaną w branży, poszukuje osoby na stanowisko:
    Obszar: Polska Południowa/Polska Zachodnia

    Opis stanowiska:

    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
    • Przedstawienie produktów przedsiębiorstwa, prowadzenie negocjacji handlowych, wprowadzenie produktów na linie produkcyjne
    • Poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych oraz powiększanie bazy klientów
    • Strategia rozwoju sprzedaży na powierzonym rynku
    • Wizyty techniczno- handlowe u klientów
    • Doradztwo w zakresie wykorzystywanych produktów

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie co najmniej średnie, znajomość branży technicznej
    • Dążenie do wyznaczonych celów
    • Pożądane cechy charakteru: komunikatywność, optymizm, otwartość, asertywność
    • Wysoka kultura osobista
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
    • Znajomość technik sprzedaży
    • Obsługa komputera i znajomość aplikacji MS Office oraz systemu ERP

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
    • Wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy i motywującego systemu premiowego
    • Szkolenie wdrażające w powierzone obowiązki
    • Solidne wsparcie merytoryczne ze strony naszego zespołu
    • Dynamiczną pracę w siedzibie firmy oraz w terenie
    • Miłą atmosferę w młodym zespole
    • Możliwość stałego rozwoju poprzez: szkolenia techniczne, rozwój kompetencji, podnoszenie kwalifikacji
    • Wyjazdy integracyjne
    • Dobrą kawę z ekspresu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    www.euroterm.com.pl