Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

EUROTERM Techniki Klejenia Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Euroterm Techniki Klejenia jest wieloletnim partnerem handlowym kilkuset firm w Polsce i na terenie EU.
Jesteśmy niezawodnym dostawcą rozwiązań i sprzętu w zakresie klejenia,
na którym polegają również największe firmy w kraju, między innymi:
producenci żywności, opakowań, mebli, drukarnie i wiele innych branż.

Firma, która dzięki doświadczeniu oraz zaangażowaniu, zbudowała markę rozpoznawalną i szanowaną w branży, poszukuje osoby na stanowisko:

obszar działania: Polska południowo-wschodnia

Opis stanowiska:

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • Przedstawienie produktów przedsiębiorstwa, prowadzenie negocjacji handlowych, wprowadzenie produktów na linie produkcyjne
  • Poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych oraz powiększanie bazy klientów
  • Strategia rozwoju sprzedaży na powierzonym rynku
  • Wizyty techniczno-handlowe u klientów
  • Doradztwo w zakresie wykorzystywanych produktów

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera i znajomość aplikacji MS Office oraz systemu ERP
  • Wykształcenie co najmniej średnie, znajomość branży technicznej
  • Komunikatywność, optymizm, otwartość, asertywność

Mile widziane:

  • Polot handlowca
  • Zmysł techniczny
  • Dążenie do wyznaczonych celów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Wynagrodzenie składające się ze stałej podstawy i motywującego systemu premiowego
  • Szkolenie wdrażające w powierzone obowiązki
  • Opiekę Mentora
  • Możliwość pracy z biura w siedzibie firmy lub z miejsca zamieszkania
  • Miłą atmosferę w młodym zespole
  • Możliwość stałego rozwoju poprzez: szkolenia techniczne, rozwój kompetencji, podnoszenie kwalifikacji
  • Wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne