Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy

Grupa Progres

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy - pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, ładowarek do samochodów elektrycznych;

  • Realizacja planów sprzedażowych;

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy;

  • Obsługa klientów i spotkań handlowych;

  • Aktywne pozyskiwanie klientów;

  • Przygotowywanie ofert i zawieranie umów handlowych;

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy;

Wymagania pracodawcy

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Zaangażowanie, chęć i motywacja do pracy;

  • Zdolności negocjacyjne i umiejętności handlowe;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu dobrych relacji z Klientami;

  • Samodzielność w codziennych zadaniach;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość branży będzie dodatkowym atutem;

Pracodawca oferuje

  • Niezbędne narzędzia pracy : samochód, karta paliwowa, telefon, iPad;

  • Umowa B2B / Umowa zlecenie – studenci;

  • Zwrot kosztów prowadzenia działalności gospodarczej;

  • Bardzo atrakcyjny i przejrzysty system premiowy - prowizja za sprzedaż jednej pompy ciepła 4000 zł;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Długotrwałą współpracę i elastyczny model współpracy;

  • Brak górnego limitu zarobków;

  • Samodzielne stanowisko;

  • Szkolenia produktowe, sprzedażowe oraz wsparcie zespołu;

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy