Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno - Handlowy

Hansgrohe Sp.z o.o.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży
  • odpowiedzialność za działania w kanale tradycyjnym i inwestycjach
  • utrzymywanie profesjonalnych kontaktów z obecnymi i przyszłymi klientami
  • prowadzenie szkoleń produktowych
  • umacnianie pozytywnego wizerunku firmy w regionie

Nasze wymagania

  • minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie
  • obsługa komputera i znajomość programów z Pakietu MS Office – Excel, Word, PowerPoint
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • samodzielność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • operatywność i dyspozycyjność

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, prywatna opieka medyczna oraz pakiet świadczeń w ramach ZFŚS
  • samochód służbowy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Obszar działania

województwa : dolnośląskie i opolskie

Doradca Techniczno - Handlowy, opolskie