Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
    Miejsce pracy: Stalowa Wola (Nowy Oddział)
    Rodzaj pracy: mobilna
    Obszar obsługi handlowo-technicznej: województwo podkarpackie
    Numer referencyjny: DTH/STW

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Doradztwo techniczne, analiza potrzeb Klientów oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów dzięki wynajmowanym urządzeniom
    • Koordynowanie procesu wynajmu
    • Wyszukiwanie nowych Klientów i aktualizacja dotychczasowej bazy danych Klientów
    • Obsługa klientów B2B poza oddziałem Spółki (np. plac budowy)
    • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej współpracy z Klientem
    • Bieżąca współpraca z innymi zespołami (m.in. firmami podwykonawczymi) zaangażowanymi w proces realizacji zlecenia, biurem obsługi, serwisem oraz działami centralnymi Spółki
    • Przeprowadzanie wizji lokalnych na budowach
    • Dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy
    • Realizacja celów sprzedażowych

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w dziedzinie sprzedaży B2B, profesjonalnej obsłudze Klienta
    • Nastawienie na potrzeby klienta i umiejętność budowania długofalowych relacji
    • Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań i osiąganie założonych celów
    • Zdolności interpersonalne, negocjacyjne i prezentacyjne
    • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)
    • Prawo jazdy kat. B

    MILE WIDZIANE:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość branży budowlanej
    • Wykształcenie wyższe (budowlane lub techniczne)

    OFERUJEMY:

    • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Atrakcyjne warunki finansowe
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
    • Nowoczesne narzędzia pracy (smartfon, laptop, samochód służbowy)
    • Ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach
    • Bogaty pakiet benefitów (m. in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną Medicover dla Ciebie i członków Twojej rodziny, kartę MultiSport, nagrody i bonusy, dofinansowanie kosztów kształcenia oraz letniego wypoczynku, zniżki na wynajem maszyn i urządzeń będących w ofercie firmy)
    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wpisując
    w tytule: DTH/STW.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ramirent S.A. z siedzibą w Szczecinie (71-066) przy ul. Świerczewskiej 3 w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”