Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno - Handlowy

Gripple Sp. z o.o.O firmie

  • Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii sprzedaży w danym regionie - sektor budowlany
  • Analiza rynku pod kątem nowych inwestycji
  • Aktywna sprzedaż produktów Gripple
  • Doradztwo i demonstracja rozwiązań technicznych
  • Systematyczna obsługa rynku
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny)

To oferujemy

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy
  • Benefity (np. Multisport, pakiet medyczny)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • bony żywieniowe

Gripple Sp. z o.o.

Kim jesteśmy?

Gripple jest znaną na rynku, innowacyjną firmą oferującą linowe systemy podwieszeń do instalacji wentylacji, systemów grzewczych, instalacji elektrycznych, rur, paneli sufitowych, oświetlenia i dekoracji. Działamy na rynku od 1988 roku, obecnie zatrudniamy 900 osób w różnych częściach świata.

Czym się różnimy?

Naszym słowem kluczowym jest innowacyjność, dzięki której Gripple jest liderem w swojej branży. Nasze innowacyjne podejście do osób zatrudnionych, oferowanych rozwiązań oraz przyszłości firmy pozwala stworzyć fantastyczna atmosferę do pracy.

Nasi wszyscy pracownicy są akcjonariuszami!

Jesteśmy przekonani, że naszym największym atutem są pracownicy i dlatego pracownicy uczestniczą w podejmowaniu decyzji. GRIPPLE to światowy lider w produkcji linowych systemów mocowania do stosowania w branży budowlanej. Produkty Gripple to innowacyjne rozwiązania popularne wśród klientów. Sprzedajemy ponad 500 typów produktów w 80 krajach. Swoją pozycję lidera Gripple osiąga dzięki realizowanej idei zrównoważonego rozwoju. Główna siedziba oraz fabryki Gripple znajdują się w Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału na YouTube - Gripple TV

Doradca Techniczno - Handlowy, Pabianice