Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

doradca techniczno-handlowy

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Pawłowiczki

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Poszukujemy obecnie Doradcy Techniczno-Handlowego dla naszego klienta, polskiego producenta części zamiennych oraz podzespołów do systemów klejowych w Pawłowiczkach.

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów B2B w branży technicznej i dobrze komunikujesz się w języku angielskim, aplikuj na poniższą ofertę.

doradca techniczno-handlowyNumer ref.: /296/05/2020/WW/53385
zadania
  • zapewnienie wiedzy technicznej oraz profesjonalne doradztwo dla klientów
  • realizacja celów sprzedażowych produktów i usług firmy oraz zapewnienia klientom wiedzy w odniesieniu do określonych linii produktów
  • opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów na powierzonym regionie
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach
  • dbałość o wysoką jakoś obsługi klienta oraz dobry wizerunek firm
oczekujemy
  • wykształcenia wyższego (najlepiej technicznego)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B w branży technicznej
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości języka angielskiego (minimum B2)
  • zdolności do analitycznego myślenia
  • dobrej organizacji pracy

mile widziane:
  • znajomość programu SAP B1
  • znajomość języka niemieckiego lub innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
oferujemy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • pakiet szkoleń
  • pracę pełną wyzwań zawodowych
  • przyjazną atmosferę
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne