Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Devire O firmie

  • Płock, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jeśli poszukujesz ciekawego wyzwania zawodowego, które pozwoli wykorzystać nie tylko dotychczasowe doświadczenia, znajomość rynku ale także rozwinąć nowe kompetencje to ta propozycja powinna Cię zainteresować.

Dla naszego klienta, firmy dystrybucyjnej, partnera dla szeroko rozumianego przemysłu, szukamy mocnego sprzedażowo kandydata na stanowisko:

Technical Sales Representative - Doradca Techhniczno-Handlowy

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planu sprzedaży w dedykowanym regionie;
  • Sprzedaż B2B do przemysłu - obsługa stałych, kluczowych klientów;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie pozycji w regionie;
  • Budowanie profesjonalnych, długofalowych relacji z Klientami;
  • Analiza rynku i otoczenia konkurencyjnego;
  • Prowadzenie profesjonalnego doradztwa technicznego;
  • Bycie partnerem merytorycznym dla klienta i wsparciem dla zespołu;
  • Region: Woj. mazowieckie.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • Doświadczenia w obsudze klienta przemysłowego jako wyraźny atut;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Praca dla międzynarodowej organizacji, firmy o rozpoznawalnej marce w sektorze technicznym;
  • Stałe, rynkowe wynagrodzenie i solidny system premiowy,
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Szkolenia!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy