Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 05.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Biuro Techniczno - Handlowe SCHIPOLSKA sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą handlową współpracującą z wiodącymi zakładami produkcyjnymi. Oferujemy elementy pneumatyki FESTO,AVENTICS łańcuchy napędowe JWIS, transportowe ZMC,FB KETTEN, oraz elementy mechaniki takie jak koła łańcuchowe, pasowe, tuleje zaciskowe,napinacze,ślizgi. W związku z rozszerzeniem naszej działalności poszukujemy:

województwo podkarpackie

OPIS STANOWISKA

Podstawowe zadania na stanowisku

  • nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami B2B
  • doradztwo techniczne oraz prowadzenie niezbędnych szkoleń
  • realizacja planu sprzedaży
  • gromadzenie wiedzy o klientach i konkurencji, raportowanie

Kryteria oceny pracy

  • prowadzone projekty (ilość, jakość, potencjał, szansa na realizację)
  • praca zgodna ze standardami firmy
  • poziom znajomości oferty firmy

Cel tworzenia stanowiska

  • Rozwój sprzedaży

Zadania do zrealizowania na stanowisku w najbliższym czasie

  • kontynuacja rozpoczętych projektów handlowych i rozpoczęcie projektów własnych
  • szczegółowe zapoznanie się z ofertą handlową firmy
  • zapoznanie się w obsługiwanym terenem (identyfikacja potencjalnych klientów)

FORMA STOSUNKU PRACY

Rodzaj umowy - pełny etat
Wymiar czasu pracy
- 8 godziny – częste wyjazdy ze względu na charakter pracy i obsługiwany region.
Zasady wynagrodzenia
- po okresie próbnym 2 składnikowe wynagrodzenie podstawowe + premia od sprzedaży
Okres próbny
- 3 miesiące

WYMAGANE KWALIFIKACJE

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane o profilu technicznym), mile widziane wykształcenie wyższe
  • znajomość obsługi Pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana)
  • doświadczenie w handlu w branży technicznej minimum rok
  • znajomość technik sprzedaży
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność zarządzania swoim czasem pracy
  • umiejętność budowania relacji z klientem i współpracownikami
  • komunikatywność, ekstrawersja
  • pozytywne myślenie
  • sumienność
  • elastyczność w działaniu
  • dyspozycyjność - gotowość do częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B ( czynne)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do 05.10.2017r.,
klikając w przycisk aplikowania znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się