Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 05.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Biuro Techniczno - Handlowe SCHIPOLSKA sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą handlową współpracującą z wiodącymi zakładami produkcyjnymi. Oferujemy elementy pneumatyki FESTO,AVENTICS łańcuchy napędowe JWIS, transportowe ZMC,FB KETTEN, oraz elementy mechaniki takie jak koła łańcuchowe, pasowe, tuleje zaciskowe,napinacze,ślizgi. W związku z rozszerzeniem naszej działalności poszukujemy:

    województwo podkarpackie

    OPIS STANOWISKA

    Podstawowe zadania na stanowisku

    • nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami B2B
    • doradztwo techniczne oraz prowadzenie niezbędnych szkoleń
    • realizacja planu sprzedaży
    • gromadzenie wiedzy o klientach i konkurencji, raportowanie

    Kryteria oceny pracy

    • prowadzone projekty (ilość, jakość, potencjał, szansa na realizację)
    • praca zgodna ze standardami firmy
    • poziom znajomości oferty firmy

    Cel tworzenia stanowiska

    • Rozwój sprzedaży

    Zadania do zrealizowania na stanowisku w najbliższym czasie

    • kontynuacja rozpoczętych projektów handlowych i rozpoczęcie projektów własnych
    • szczegółowe zapoznanie się z ofertą handlową firmy
    • zapoznanie się w obsługiwanym terenem (identyfikacja potencjalnych klientów)

    FORMA STOSUNKU PRACY

    Rodzaj umowy - pełny etat
    Wymiar czasu pracy
    - 8 godziny – częste wyjazdy ze względu na charakter pracy i obsługiwany region.
    Zasady wynagrodzenia
    - po okresie próbnym 2 składnikowe wynagrodzenie podstawowe + premia od sprzedaży
    Okres próbny
    - 3 miesiące

    WYMAGANE KWALIFIKACJE

    • wykształcenie minimum średnie (preferowane o profilu technicznym), mile widziane wykształcenie wyższe
    • znajomość obsługi Pakietu MS Office
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana)
    • doświadczenie w handlu w branży technicznej minimum rok
    • znajomość technik sprzedaży
    • umiejętności negocjacyjne
    • umiejętność zarządzania swoim czasem pracy
    • umiejętność budowania relacji z klientem i współpracownikami
    • komunikatywność, ekstrawersja
    • pozytywne myślenie
    • sumienność
    • elastyczność w działaniu
    • dyspozycyjność - gotowość do częstych podróży służbowych
    • prawo jazdy kat. B ( czynne)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do 05.10.2017r.,
    klikając w przycisk aplikowania znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom