Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy

ARAGO ELECTROMOBILITY Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwaniem nowych klientów poprzez aktywne działanie w terenie,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • zawieraniem umów i obsługą posprzedażową,

  • budowaniem relacji z klientem,

  • dbaniem o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • znajomości lub gotowości do zdobycia wiedzy z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii (mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C w branży energetycznej)

  • realizacji planów sprzedaży,

  • skrupulatności, samodzielności w działaniu, zaangażowania i bardzo dobrej organizacji pracy,

  • terminowości oraz rzetelności w realizacji zadań,

  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

  • wysokiego poziomu kultury osobistej,

  • posiadania czynnego prawa jazdy,

  • gotowości pracy w terenie.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premii,

  • niezbędne narzędzia do pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach branżowych,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • pracę w przyjaznej atmosferze - tworzymy zespół nastawiony na długofalowe relacje.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy