Oferta pracy

ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o.

Doradca Techniczno-Handlowy

ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 12 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych w obsługiwanym regionie;

  • Wsparcie klientów firmy w obsługiwanym regionie;

  • Doradztwo techniczne;

  • Regularne wizyty u partnerów;

  • Prezentowanie oferty produktowej;

  • Prezentowanie narzędzi i urządzeń;

  • Pozyskiwanie informacji o potrzebach użytkownika;

  • Tworzenie zapytań ofertowych oraz przygotowywanie ofert handlowych;

  • Realizacja planów sprzedaży w obsługiwanym regionie;

  • Budowanie długoterminowych, partnerskich relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Minimum 2-lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży narzędziowej;

  • Minimum średnie wykształcenie;

  • Znajomość branży narzędziowej;

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami;

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Praktyczna znajomość pakietu Office;

  • Determinacja w realizacji celów biznesowych;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej;

  • Umiejętność autoprezentacji oraz wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych;

  • Uczciwość, skrupulatność, dokładność oraz odpowiedzialność;

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji;

  • Prawa jazdy kategorii "B".

To oferujemy

  • Dobre warunki pracy w renomowanej i rozwijającej się firmie;

  • Samodzielne stanowisko pracy;

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;

  • Narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy);

  • Ubezpieczenie Medicover.

Firma ARPOL Narzędzia Profesjonalne działa na rynku od 1995r. Jesteśmy kompleksowym dostawcą narzędzi i wyposażenia warsztatowego dla firm, zakładów produkcyjnych, serwisów i wojska. W naszej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości, największych światowych producentów.

Przewiń do profilu firmy