Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno – handlowy

STAWTERM sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych, klimatyzacji oraz pomp ciepła;

  • Doradztwo klientom z zakresu rozwiązań energii odnawialnej;

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

  • Dopasowywanie usług do indywidualnych potrzeb klienta;

  • Podtrzymywanie relacji biznesowych z klientami;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem;

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem;

  • Komunikatywność i kreatywność w działaniu;

  • Pozytywne nastawienie oraz wysoka motywacja;

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość branży OZE.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Umowa o prace na pełny etat;

  • Profesjonalne szkolenia z zakresu OZE oraz szkolenia sprzedażowe i produktowe;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer, materiały marketingowe);

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Firma Stawterm Sp. z o. o. jest prężnie rozwijającą się firmą oferującą usługi z zakresu montażu oraz serwisu instalacji wentylacji, klimatyzacji, centralnego ogrzewania, a także z zakresu fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii.

Cel Działalności firmy opiera się na stosowaniu ekologicznych rozwiązań poprzez instalację ogrzewania i chłodzenia budynków przy wykorzystaniu pomp ciepła. Jak również termomodernizacja budynków przy zastosowaniu fotowoltaiki. Naszym celem jest utrzymanie wyspecjalizowanej kadry monterów.

Przewiń do profilu firmy