Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

Elmech-ASE Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi,

  • Kompleksowe wsparcie techniczne w zakresie produkowanych przez firmę urządzeń energoelektronicznych, połączone z dystrybucją wiedzy technicznej i informacji handlowej.

  • Dystrybucja informacji handlowych w zespole

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe techniczne preferowane po kierunkach: elektrycznym, energetycznym oraz elektroniki

  • praktyczna znajomości branży zasilania gwarantowanego: prostownikowo-falownikowej, bateryjnej, filtrów aktywnych, itp.

  • zdolności komunikacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu

  • umiejętność sprawnej organizacji pracy

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

  • gotowość do częstych podróży służbowych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • dużą samodzielność w działaniach

  • pracę w profesjonalnym zespole

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników w pracy

  • szkolenia

O nas

Elmech-ASE Sp. z o.o. firma o ustabilizowanej pozycji rynkowej, działająca na rynku od 30 lat, producent urządzeń energoelektronicznych służących do zasilania gwarantowanego, poprawy jakości energii oraz magazynowania i przetwarzania energii.

Więcej na stronie www.elmech.pl