Doradca techniczno-handlowy

Biocont Polska Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów bezpośrednich

  • Budowanie i rozwój sieci sprzedaży

  • Wdrażanie biorozwiązań w oparciu o portfolio produktowe firmy

  • Fachowe doradztwo

  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych

  • Prezentowanie firmy na targach i eventach branżowych

  • Dbanie o wzorowe relacje z klientami i wizerunek firmy

  • Udział w szkoleniach i spotkaniach firmowych

Nasze wymagania

  • Masz wyższe wykształcenie ogrodnicze, rolnicze, pokrewne lub znasz branżę

  • Interesujesz się nowoczesnymi metodami uprawy roślin

  • Posiadasz umiejętności handlowe i doradcze w zakresie uprawy i ochrony roślin

  • Masz zdolności do niezależnej pracy oraz umiejętności organizacyjne,

  • Cechuje Cię wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie

  • Szkolenia przygotowujące do podjęcia pracy oraz szkolenia rozwijające umiejętności i wiedzę

  • Możliwość ciągłego rozwoju

  • Elastyczny czas pracy

  • Narzędzia pracy mobilnej (samochód, laptop, telefon)

  • Ubezpieczenie na życie oraz inne dodatkowe benefity.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • szkolenia

Firma dostarczająca produkty i rozwiązania do integrowanej i ekologicznej produkcji roślinnej w branży rolniczej i ogrodniczej, należąca do międzynarodowej Grupy BIOCONT.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Doradcy techniczno-handlowego

Poszukujemy osób z wykształceniem ogrodniczym lub rolniczym, absolwentów szkół wyższych lub osób z doświadczeniem, które chcą poznawać nowe technologie stosowane w produkcji rolniczej w Europie i na świecie a jednocześnie chętnie dzielą się tą wiedzą z innymi.

www.biocont.pl

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jesteś zainteresowany? Odezwij się do nas!