Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

MACZKA GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Spółka MACZKA GROUP świadcząca usługi produkcyjne dla branży z zakresu techniki grzewczej. Zajmuje się produkcją palników na pellet, pomp ciepła oraz zasobników CWU z inox, a także świadczy usługi z zakresu gięcia i cięcia , formowania oraz spawania metali. Spółka posiada dwie marki produktowe : www.venma.pl oraz www.vasti.pl.

Związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osoby na stanowisko doradca techniczno - handlowy.

Opis stanowiska:

  • bezpośredni kontakt z klientem i doradztwo techniczne;
  • kontakt z klientami  B2B;
  • aktywne zwiększanie udziału w rynku poprzez wzrost poziomu sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów ;
  • wizyty handlowe, udział w targach branżowych;
  • wdrażanie efektywnych technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych;
  • tworzenie i realizacja planów sprzedaży;
  • monitorowanie konkurencji oraz zbieranie i analizowanie informacji rynkowych;
  • nawiązywanie kontaktów biznesowych, promowanie oraz sprzedaż produktów w środowisku firm wykonawczych związanych z branżą grzewczą.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie techniki grzewczej;
  • nastawienie na realizację założonych celów;
  • wysoka komunikatywność i silna prezentacja;
  • prawo jazdy kat.B;
  • mile widziane znajomość języka angielskiego lub języka rosyjskiego;
  • znajomość technik sprzedaży oraz kompleksowej obsługi klienta.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie;
  • umowę o pracę;
  • samochód służbowy do dyspozycji;
  • telefon służbowy, laptop;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • szkolenie w zakresie produktów.

Ogłoszenie archiwalne