Ta oferta pracy jest nieaktualna od 576 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tweetop Sp. z o.o.

    Firma Tweetop Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy na teren województwa podlaskiego i części mazowieckiego.

    Region: podlaskie

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami firmy - hurtownie, wykonawcy; analizę sprzedaży na podległym terenie, rozwijanie sieci dystrybucji, obsługę rynku inwestycji budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • znajomość branży instalacji sanitarnych - mile widziana
    • znajomość pakietu MS Office
    • zaangażowanie
    • samodzielność
    • elastyczność w działaniu
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • wynagrodzenie odpowiadające osiąganym wynikom
    • niezbędne narzędzia do pracy ( samochód służbowy, telefon, komputer)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tweetop Sp. z.o.o. z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Tweetop Sp. z.o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Ludowej 24c. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.