Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno-handlowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 2019-05-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą handlową działającą w branży drzewnej.

    Od ponad 25 lat działamy z powodzeniem jako przedstawiciel i dystrybutor renomowanych zagranicznych producentów z Europy Zachodniej, zaopatrując polskie firmy w wysokiej jakości wyposażenie oraz materiały (m.in. maszyny, narzędzia do obróbki drewna, kleje i inne produkty dla producentów stolarki budowlanej i mebli).

    Poszukujemy pracowników do pracy zdalnej oraz w terenie na stanowisku:

    Opis stanowiska pracy:

    • sprzedaż narzędzi oraz klejów do drewna
    • obsługa dotychczasowych Klientów
    • pozyskiwanie nowych Klientów
    • doradztwo w zakresie produktów
    • kontakt bezpośredni z klientami
    • samodzielne przygotowanie ofert techniczno-handlowych
    • praca poza biurem firmy

    Wymagania:

    • znajomość tematyki związanej z mechaniczną obróbką drewna
    • mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
    • łatwość nawiązywania kontaktów z klientem
    • posiadanie prawa jazdy kat. B
    • znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Power Point, poczta, itp.)
    • mile widziani absolwenci szkół technicznych o profilu drzewnym (wykształcenie średnie bądź wyższe)
    • samodzielność i zaangażowanie w realizacji wyznaczonych celów
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub dotychczasowa praca w podobnym charakterze (bezpośredni kontakt z klientem)

    Oferujemy:

    • pełny etat
    • umowa na czas nieokreślony
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy oraz kwalifikacji
    • możliwość współpracy ze znanymi firmami z branży w Polsce i w Europie
    • ciekawą pracę w przyjaznym i zgranym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego w firmie z ponad 25-letnią tradycją
    • pakiet medyczny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.