Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

Doradca Techniczno - Handlowy

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

3 00035 000 netto (+ VAT) / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 12 maj 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja indywidualnych planów sprzedaży.

  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów.

  • Doradztwo i sprzedaż optymalnych rozwiązań z zakresu instalacji PV dla przedsiębiorstw.

  • Budowanie i rozwój długoterminowych relacji z klientami, poprzez analizę efektów zastosowanych rozwiązań i up-selling.

  • Zwiększanie znajomości marki i oferty firmy oraz monitoring rynku

Podział czasu pracy
100%

SPRZEDAŻ W TERENIE

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży, w aktywnym pozyskiwaniu klienta B2B – nasi klienci to wymagający przedsiębiorcy

  • Ponadprzeciętnej i udokumentowanej realizacji indywidualnych planów – szukamy mistrzów sprzedaży w swoich branżach

  • Proaktywnej postawy i genu „łowcy” (mile widziane doświadczenie w sprzedaży D2D) – nigdy nie wiadomo, za którym rogiem znajduje się potencjalny klient

  • Umiejętności komunikacji i negocjacji, samodzielności oraz wytrzymałości długodystansowca: nasze wsparcie + Ty = wynik

  • Wysokiej aktywności, ukierunkowania na cele oraz kreatywnego działania – niemożliwe nie istnieje

  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office oraz prawa jazdy kat. B – otrzymujesz narzędzia, które tego wymagają

To oferujemy

  • Konkurencyjny SYSTEM WYNAGRODZENIA: atrakcyjna pensja podstawowa i wysoka prowizja sprzedażowa bez górnego limitu

  • Odpowiednie NARZĘDZIA pracy: samochód osobowy klasy C, karta paliwowa, tablet, telefon służbowy, dedykowane systemy CRM.

  • Motywujące KONKURSY handlowe i programy integracyjne.

  • Wysokiej jakości PRODUKTY fotowoltaiczne i szeroki wybór unikalnych rozwiązań finansowych dla klientów B2B.

  • Możliwość robienia tego co lubisz i potrafisz najlepiej, czyli MINIMUM administracji przy biurku, MAKSIMUM aktywności w terenie.

  • Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • Wsparcie CALL CENTER w umawianiu spotkań z klientami

  • Profesjonalne SZKOLENIA produktowe

  • Rozwojowy COACHING sprzedażowy w teorii i praktyce

  • Wsparcie BACK OFFICE na każdym etapie sprzedaży i realizacji

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz działania z zakresu efektywności energetycznej.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm a nasz zespół projektowo-montażowy zna i rozumie wymagania segmentu dużych instalacji.

Przewiń do profilu firmy