Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

RENZ Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów, prowadzenie projektów, realizacja zamówień
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • współpraca z deweloperem, inwestorem, dystrybutorem, architektem, firmą typu GW
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • realizowanie planów i polityki handlowej firmy

Nasze wymagania

  • znajomość branży budowlanej - konieczna
  • doświadczenie w kontaktach handlowych z biurami projektowymi, architektami, developerami oraz generalnymi wykonawcami będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w kontaktach handlowych w terenie
  • wykształcenie min. średnie (wskazane techniczne)
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki, dynamika w działaniu, efektywność
  • gotowość do podróży służbowych - firma RENZ ma swoją siedzibę w Gądkach pod Poznaniem
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe + premia)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy Skoda Rapid, telefon komórkowy, laptop)
  • stały rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach produktowych
  • pracę w dynamicznym zespole i firmie o strukturach międzynarodowych
  • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie i pomoc przy wdrożeniu się w obowiązki
  • bezpłatny pakiet medyczny przy wykupieniu ubezpieczenia na życie
  • karnet sportowy OKSYSTEM w atrakcyjnej cenie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Region pracy:

  • z rejonu Warszawa lub Łódź - region pracy - województwa: mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie

Ważne:

  • informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami
  • prosimy o zamieszczenie w CV informacji o branży przy nazwie firmy, w których Pani/Pan pracowała/pracował/pracuje – jest to warunek konieczny do rozpatrzenia kandydatury
  • prosimy o jasną informację, jeżeli stosunek pracy z obecnym pracodawcą jest zakończony

Doradca Techniczno-Handlowy, podlaskie