Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

SCHMITH POLSKA S.A.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami istniejącymi,

  • Identyfikowanie potrzeb klientów oraz doradztwo techniczne i handlowe w zakresie dostępnych rozwiązań,

  • Negocjowanie warunków współpracy,

  • Stałe podnoszenie wiedzy technicznej i sprzedażowej

Nasze wymagania

  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,

  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów,

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w branży narzędziowej, budowlanej lub pokrewnej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń premiujący osiągane wyniki,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,

  • Wsparcie zespołu w bieżącej realizacji zadań,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, tablet, smartfon z aplikacją do obsługi klientów).

O nas

www.schmithpolska.pl