Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno-handlowy (północno-wschodnia część Polski)

  • Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń
    DOR/PWP/0119

    Obowiązki:

    • dbanie o jakość i poprawność sporządzanych ofert,
    • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
    • obsługa przydzielonych klientów spółki,
    • współpraca z innymi działami,
    • usprawnianie procesów,
    • raportowanie,
    • doradztwo wewnątrz- i zewnątrzfirmowe.

    Wymagania:

    • doświadczenie handlowe w branży B2B,
    • znajomość MS Office,
    • gotowość do pracy w terenie, prawo jazdy kat. B,
    • wysoka motywacja oraz nastawienie na rozwój oraz osiąganie wyznaczonych celów,
    • samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej,
    • elastyczność, nastawienie na klienta.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bogaty system premiowy,
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon, laptop, tablet, samochód służbowy),
    • pakiet szkoleń wdrażających,
    • możliwość pracy w terenie oraz home-office,
    • pracę w miłym i profesjonalnym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis