Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy - Polska południowo-wschodnia

Nixor sp. z o.o. sp. k.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż oraz doradztwo techniczne w zakresie produktów Nixor oraz innych produktów z branży

  • Praca w terenie oraz w biurze

  • Utrzymywanie relacji ze stałymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

  • Koordynacja procesu dostawy produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne (Inżynieria Środowiska)

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego  na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży

  • Samodzielność i wysoki profesjonalizm w działaniu

  • Komunikatywność oraz łatwość współpracy w grupie

  • Zdolności organizacyjne i analityczne

  • Łatwość w nawiązywaniu nowych relacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)

  • Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne

  • Samochód oraz inne narzędzia niezbędne do pracy

  • Pracę w zgranym, dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Firma NIXOR (www.nixor.pl)  jest polskim przedsiębiorstwem, które powstało w Gdańsku w oparciu o zespół doświadczonych ludzi od wielu lat podchodzących z pasją do zagadnień związanych z branżą inżynierii oraz ochrony środowiska.

Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego klienta.