Doradca techniczno – handlowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-06-25
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-07-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Telcosensors

    Duńska firma zajmująca się produkcją czujników automatyki przemysłowej istniejąca na rynku polskim od 1994 roku poszukuje pracownika na stanowisko
    Miejsce pracy: woj. pomorskie, warmińsko – mazurskie, podlaskie, mazowieckie, kujawsko – pomorskie

    Opis stanowiska:

    • Administracja procesu realizacji pozyskiwania zamówień i sprzedaży
    • Obsługa i rozwój rynku sprzedaży produkowanych wyrobów zgodnie z założonymi celami sprzedażowymi
    • Aktywne nawiązywanie i rozwijanie relacji biznesowych z potencjalnymi klientami
    • Tworzenie ofert handlowych oraz ustalanie warunków współpracy
    • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych wyrobów
    • Monitorowanie możliwości rynkowych w zakresie rozwoju nowych wyrobów
    • Angażowanie się w rozwój spółki zgodnie z przyjętą strategią
    • Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie wysokiej jakości procesów obsługi dostaw wyrobów
    • Obszar pracy Polska północno - wschodnia w województwach zaczynających się na kodach pocztowych 0; 1; 8; ( pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie ).

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne
    • Mile widziana znajomość branży
    • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B i B2C
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych
    • Umiejętność i skuteczność nawiązywania trwałych relacji z klientami
    • Umiejętność organizacji pracy własnej, współpracy zespołowej oraz zarządzania sobą w czasie
    • Duży poziom samodzielności, inicjatywy i zaangażowania
    • Mile widziane CV w języku angielskim

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
    • Narzędzia pracy odpowiednie do stanowiska
    • Dobrą atmosferę pracy w kompetentnym środowisku nastawionym na efekty biznesowe
    • Dużą samodzielność powiązaną z odpowiedzialnością za wyniki sprzedażowe
    • Preferujemy osoby chcące rozwijać się długofalowo w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.telcosensors.com