Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy

DB ENERGY SAO firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z wdrażaniem kolejnego etapu strategii działania w Spółce DB Energy SA
oraz dynamicznym rozwojem rynku poszukujemy osób na stanowisko:

woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie; dolnośląskie, śląskie; mazowieckie

Praca stacjonarna 30%, praca w terenie 70%

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko oraz pracę pełną wyzwań w firmie doradczo – inżynieryjnej
    o ugruntowanej pozycji lidera na rynku efektywności energetycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Umowę B2B oraz motywacyjny system prowizyjny (wynagrodzenie stałe + premia kwartalna)
  • Udział w innowacyjnych projektach dla klientów z wszystkich sektorów przemysłu
  • Szkolenia sprzedażowe, produktowe, wyjazdy integracyjne
  • Narzędzia pracy: laptop, samochód służbowy, telefon
  • Ubezpieczenie grupowe/ pakiet multisport

Zakres obowiązków

  • Aktywne (mobilne) pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie współpracy
    z istniejącymi
  • Przygotowywanie ofert, organizacja spotkań handlowych, prowadzenie prezentacji produktowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Ścisła współpraca z dyrektorem sprzedaży oraz z zespołami audytowymi i projektowymi
  • Budowanie trwałych /długoterminowych relacji z klientem i umacnianie wizerunku firmy
    na podległym terenie
  • Udział w targach branżowych
  • Stała analiza rynku pod względem oczekiwań klientów, następujących zmian i ich potrzeb

Wymagane umiejętności:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub kompetencje techniczne. Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • Umiejętność organizacji własnej pracy, wyznaczania priorytetów
  • Silna motywacja do pracy i determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży HVAC, OZE, sanitarnej
    lub pokrewnej będzie dodatkowym atutem
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DB Energy S.A. danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy