Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
VARIO TERM SP Z O O

Doradca Techniczno Handlowy

VARIO TERM SP Z O OO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 24 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z siecią Partnerów Biznesowych oraz pozyskiwanie nowych,

  • Rozwój klienta i realizacja strategii firmy,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Planowanie, analizowanie sprzedaży,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i oferowanych wyrobów,

  • Bieżące raportowanie sowich działań i efektów pracy.

  • Monitorowanie Rynku

  • Przygotowywanie ofert, doradztwo techniczne

  • Współpraca z biurami projektowymi, obsługa inwestycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego,

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,

  • Dyspozycyjność i silna motywacja do pracy,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość rynku branży budowlanej, instalacyjnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę,

  • Pracę w organizacji, która daje pracownikom możliwość realizacji swoich pomysłów i angażuje ich w podejmowanie decyzji,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe oraz premie motywacyjne,

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, Laptop).

co to?