Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. k.

Doradca Techniczno-Handlowy

Air-Com Pneumatyka-Automatyka Sp. z o. o. Sp. k.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • reprezentowanie firmy w kontaktach handlowych oraz doradztwo techniczne; współpraca z dużymi i średnimi firmami produkcyjnymi oraz producentami maszyn

  • obsługa bieżących i aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa

  • realizacja strategii i planów sprzedażowych oraz sukcesywne zwiększanie udziału w rynku

  • samodzielne przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy z klientami

  • budowanie i utrzymywanie wartościowych relacji z klientami, reagowanie na ich potrzeby i proponowanie optymalnych rozwiązań

  • wspieranie klientów w użytkowaniu nowoczesnej platformy zakupowej B2B

  • monitorowanie rynku, analiza trendów i działań w branży, wymiana informacji z kierownikami regionalnymi

  • stała współpraca z innymi działami w firmie, aktywny udział w realizacji wspólnych projektów

  • dbanie o przestrzeganie procedur i wysokich standardów zgodnie z polityką firmy

  • budowanie przyjaznej atmosfery pracy opartej na wartościach firmy: szacunku, profesjonalizmie, wiedzy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • doświadczenie w sprzedaży B2B do branży przemysłowej

  • świetna komunikacja z klientem

  • umiejętność rozwiązywania problemów i zdolność kreatywnego myślenia

  • aktywność, otwartość na zmiany i wyzwania

  • motywacja do osiągania założonych celów

  • doświadczenie w budowaniu zespołów, kierowaniu i motywowaniu

  • empatia, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kategorii „B”

  • gotowość do pracy zdalnej

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • udział w budowaniu rozwijającej się marki cieszącej się uznaniem klientów

  • możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia oraz szerokiej wiedzy

  • dużą samodzielność, otwartość na kreatywne pomysły

  • konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia

  • uczciwy i przejrzysty systemem premiowania za efekty pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia

  • przyjazną atmosferę pracy w zespole pasjonatów

Wierzymy, że doświadczenie i pasja są podstawą sukcesu. Dziś doceniają to nasi klienci, partnerzy i pracownicy. To właśnie sprawiło, że w ciągu 17 lat staliśmy się jednym z wiodących dystrybutorów elementów i komponentów pneumatyki siłowej.

Osiągnięcie obecnej pozycji nie byłoby możliwe bez wartości jakie wyznajemy i ludzi, z którymi wspólnie realizujemy cele. Od początku firmę tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem w branży pneumatyki i automatyki. Ważne są dla nas takie wartości jak szacunek, profesjonalizm i wiedza.

Jeśli podzielasz naszą filozofię, zachęcamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje