Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

OZE-BIOMAR Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych – głównie sektor Klientów Indywidualnych;

  • wyjazdy w teren 4-5 dni w tygodniu;

  • przeprowadzenie audytu u Klienta oraz zebranie dokumentacji fotograficznej;

  • przygotowanie oferty i wyceny zgodnie z obowiązującym standardem;

  • opieka nad Klientem przed oraz po zakończeniu inwestycji;

  • pozyskiwanie rekomendacji od zadowolonych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami;

  • raportowanie na bieżąco wyników z odbytych spotkań;

  • ścisła współpraca z instytucjami finansującymi.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zawodzie Handlowca poparte referencjami oraz wynikami;

  • prawa jazdy kat. B;

  • szybkie przyswajanie wiedzy - na wstępie będzie przeprowadzone kilkudniowe szkolenie techniczne;

  • pozytywne podejście, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole;

  • wysoki poziom komunikacji oraz umiejętność nawiązywania dobrych relacji z Klientami;

  • wysokia kultura oraz umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność obliczenia czasu zwrotu inwestycji oraz dobrania najlepszej formy finansowania;

  • podstawowa znajomość pakietu Office;

  • mile widziane osoby dynamiczne, komunikatywne oraz skrupulatne.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowany rodzaj umowy;

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop, system CRM, wsparcie sprzedaży);

  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii uzależnionej od wyników;

  • przekazywanie kontaktów i umawianie spotkań z potencjalnymi Klientami;

  • szkolenia specjalistyczne oraz praktyczne szkolenia w terenie;

  • pełne wsparcie techniczne i merytoryczne;

  • szkolenie wdrażające zakończone Certyfikatem Autoryzowanego Doradcy.

OZE-BIOMAR sp. z o.o. - jesteśmy czołowym wykonawcą instalacji fotowoltaicznych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce. Już od ponad 10 lat elektrownie słoneczne od OZE-BIOMAR dostarczają darmową i ekologiczną energię elektryczną polskim rodzinom, przedsiębiorcom oraz rolnikom. Jako jedna z najstarszych w Polsce firm z branży fotowoltaicznej wyróżniamy się doświadczeniem, ilością zrealizowanych przydomowych elektrowni słonecznych oraz jakością wykonanych prac, co potwierdzają liczne referencje i opinie naszych Klientów.

Działamy w jednej z najszybciej rozwijających się branż na polskim rynku. Rok 2020 w OZE-BIOMAR - to czas intensywnego rozwoju struktur - aktualnie poszukujemy osób chcących wesprzeć nas w rozwoju sprzedaży sprzętu PV do Hurtowni i Instalatorów elektrowni fotowoltaicznych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy