Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

Frapol

  • pomorskie

    pomorskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i rozwój sprzedaży wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji oraz pomp ciepła

  • Realizowanie i usprawnianie procesu sprzedaży

  • Budowanie rynku sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych

  • Doradztwo techniczne i obsługa handlowa na podległym terenie

  • Udział w kampaniach marketingowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie kierunkowe w obszarze wentylacji, rekuperacji, wentylacji oraz pomp ciepła

  • Znajomość lokalnego rynku

  • Umiejętność pozyskiwania klientów i budowania długoterminowych relacji biznesowych (B2B)

  • Konsekwencja w działaniu i orientacja na cel

  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania decyzji

  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Kreatywne i otwarte podejście do sprzedaży

  • Zaangażowanie, entuzjazm, sumienność

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Aktywne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Aktywne wdrożenie do pracy na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy

  • Jasne i motywujące reguły zatrudnienia i wynagrodzenia

  • Narzędzia pracy adekwatne do wykonywanych obowiązków

  • Pracę w energicznym i uśmiechniętym zespole

Jeśli więc:

  • Nie boisz się wyzwań,

  • Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Radzisz sobie z wielozadaniowością, jesteś systematyczny i odpowiedzialny,

  • Lubisz pracę z ludźmi,

  • Masz predyspozycje negocjacyjne i handlowe.