CV muszą zawierać następujące klauzule: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich w/w danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. techniczno – handlowych przez Marat Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). • Zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą RODO dostępną na stronie Grupy MARAT CV bez w/w zgód nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno – handlowy

Marat Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych planów sprzedażowych na powierzonym terenie,

  • budowanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami,

  • utrzymanie istniejącej bazy klientów oraz jej rozwój,

  • poszerzanie palety produktów u klientów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne,

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży i doradztwie w zakresie produktów technicznych (wymagany bezpośredni kontakt z klientem końcowym),

  • nastawienie na realizację celów,

  • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • SAMODYSCYPLINA, ORGANIZACJA CZASU PRACY,

  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność i zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • rozwój zawodowy (wiedza techniczna, branżowa, produktowa),

  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia,

  • pracę pełną wyzwań związaną z profesjonalną obsługą klientów, sprzedażą rozwiązań i produktów dla działów Utrzymania Ruchu i Produkcji w zakładach przemysłowych,

  • udział w szkoleniach produktowych,

  • dofinansowanie do kart Multisport,

  • podstawowa opieka medyczna,

  • benefit owocowo warzywny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Grupa MARAT jest grupą spółek o wieloprofilowym zakresie działalności, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksowe dostawy najwyższej jakości produktów i usług dla wielu gałęzi przemysłu.

Przewiń do profilu firmy

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem województwa, na które składane jest CV.