Oferta pracy

Doradca Techniczno – Handlowy

Solar Smart Solutions sp. z o.o.

umowa zlecenie
5 00025 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpracując z nami będziesz reprezentować ESOLEO z Grupy Cyfrowego Polsatu, w zakresie sprzedaży instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i firm.

  • Powierzymy Ci teren działania w promieniu ok 50 km od miejsca Twojego zamieszkania. Możesz z nami współpracować również w sytuacji, gdy już masz inne zajęcie.

  • Twoim zadaniem będzie m.in:

  • obsługa klientów z naszej bazy - dzięki pracy naszego telecentrum, leady, które otrzymasz będą dokładnie zweryfikowane,

  • pozyskiwanie klientów we własnym zakresie (za podwójnie wysokim wynagrodzeniem za pozyskanie klienta)

  • zebranie wszystkich istotnych informacji, niezbędnych do zaprojektowania instalacji fotowoltaicznej - audyt miejsca instalacji,

  • pomoc klientowi w wyborze mocy i komponentów instalacji,

  • przedstawienie klientowi oferty i zawarcie umowy,

  • Jeśli chcesz i lubisz sprzedawać, a także masz odpowiednie wykształcenie techniczne i kulturę osobistą, to z nami zamienisz te walory na dochodowy biznes.

  • Jeżeli chcesz dokładniej poznać naszą ofertę współpracy, kliknij „Aplikuj” - link przeniesie Cię na stronę dedykowaną tej ofercie.

Nasze wymagania

  • Solar Smart Solutions to miejsce, w którym dzięki swojemu zaangażowaniu poczujesz satysfakcję pod każdym względem, również sprawdzając stan swojego konta.

  • mają doświadczenie w sprzedaży oraz wykształcenie techniczne (lub wiedzę podstawową z zakresu budownictwa i elektryki),

  • są gotowe szybko zdobyć lub pogłębić swoją wiedzę w dziedzinie fotowoltaiki - zapewniamy szkolenia i oczekujemy szybkiego uzupełnienia wiedzy poprzez przeczytanie kilku publikacji

  • ceniące sobie swobodę działania - można z nami współpracować w pełnym zakresie, a można też nastawić się wyłącznie na obsługę klientów z naszej bazy

  • Aby Twoja współpraca z nami była owocna, ważne jest Twoje przekonanie, że połączenie świetnego produktu i kapitału Twoich umiejętności oraz doświadczeń w sprzedaży gwarantuje Ci spełnienie i ponadprzeciętne dochody. Oferujemy współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub umowę zlecenie - to od Ciebie zależy ile zarobisz, my gwarantujemy wysokie stawki prowizyjne.

To oferujemy

  • Wybranym kandydatom, aplikującym na stanowisko Doradców Techniczno-Handlowych, proponujemy atrakcyjny finansowo model współpracy oparty o wysokie prowizje i terminowe rozliczenia. Nie proponujemy stałego wynagrodzenia miesięcznego ani karty paliwowej - iloczyn Twojej aktywności i wysokiej prowizji, da zdecydowanie korzystniejszy wynik.

  • Jeżeli chcesz poznać dokładnie naszą propozycję dla Ciebie, kliknij „Aplikuj” aby przejść na naszą stronę ze szczegółami tej oferty lub po prostu odwiedź naszą stronę solarsmartsolutions.pl

  • Po zapoznaniu się ze szczegółami naszej oferty, dopiero tam wypełnisz formularz aplikacyjny!

O nas

Jako Autoryzowany Partner ESOLEO z Grupy Cyfrowego Polsatu dostarczamy naszym Klientom nowoczesne i bezpieczne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki i mamy pewność, że dajemy im to, co najlepsze w przystępnej cenie.

Dodatkowo, dzięki dużemu doświadczeniu współpracujących z nami ekspertów, możemy kontynuować naszą misję polegającą na rozpowszechnianiu wiedzy i technologii Odnawialnych Źródeł Energii na polskim rynku oraz niwelowaniu wątpliwości osób, które jeszcze nie są pewne, że OZE to przyszłość energetyki.