Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

FORECO

8 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż rozwiązań OZE (instalacje fotowoltaiczne, ogrzewanie podczerwienią)

  • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych

  • Realizację założonych celów sprzedażowych

  • Budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

  • Prowadzenie bazy klientów - raport wizyt, spotkań.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy doświadczonych doradców techniczno-handlowych z branży OZE, którzy czerpią przyjemność ze swojej pracy przy czym charakteryzują się wysoką kulturą biznesową, umiejętnościami komunikacyjnymi oraz nie są im obce techniki sprzedaży i negocjacji. Liczymy na umiejętność efektywnej organizacji pracy, gotowości do pracy w terenie, samodzielności w działaniu, znajomości obsługi pakietu offiice (Word , Excel, Outlook).

  • Mile widziane doświadczenie poparte referencjami. ;)

To oferujemy

  • Z naszej strony zapewniamy kompleksowe narzędzia do pracy : telefon, laptop, samochód służbowy , kartę paliwową, materiały marketingowe.

  • Wspieramy Twój rozwój zawodowy : zapewniamy okresowe szkolenia branżowe, dostęp do literatury, audiobooki.

  • Dbamy o Twoje finanse : z nami zarabiasz bez górnych granic na przejrzystych zasadach. Zapewniamy swobodne środowisko pracy i bezstresową kulturę pracy. Pracuj ile chcesz i jak chcesz, rób to dobrze i bądź skuteczny.

O nas

Firma Foreco reprezentuje kilka najbardziej dynamicznie rozwijających się branż przemysłowych. Opierając się o najnowocześniejsze technologie - sprzedajemy, montujemy instalacje fotowoltaiczne, stacje ładowania samochodów oraz instalacje oświetleniowe LED, ogrzewanie podczerwienią Dream Heat.

Naszych klientów wspieramy własną wiedzą i doświadczeniem. Pomagamy także pozyskać finansowanie wspomagające realizację planowanych inwestycji ze specjalnie do tego stworzonych funduszy na rzecz rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii (OZE).

Działamy głównie na obszarze północnej Polski a w szczególności w województwach: Pomorskim, Zachodniopomorskim, Kujawsko-Pomorskim i Warmińsko-Mazurskim.