Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

CT-CARD SP. Z O.O.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozwój na wskazanym regionie

  • autonomiczne stanowisko o szerokim zakresie rozwoju

  • wsparcie klienta pod względem doboru i wykorzystania środków ze wszystkich grup produktowych

  • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla klienta z zakresu wprowadzanych rozwiązań

  • praktyczna możliwość sprawdzenia się w drobnych pracach naprawczych, remontowych

  • utrzymanie wzorowej relacji handlowej z obecnymi klientami

  • udział w targach, eventach organizowanych przez firmę

  • monitorowanie rynku w obszarze działań konkurencji

  • budowanie i zwiększanie świadomości marki wśród Klientów

Podział czasu pracy
60%

Obsługa i doradztwo techniczne

40%

Sprzedaż procesu technologii - handel produktami

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie techniczne (np. mechanika, automatyka, elektronika) lub wyższe

  • masz doświadczenie na stanowisku handlowym o podobnym profilu

  • obsługujesz komputer i pakiet MS Office

  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Mile widziane

  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu

  • referencje

  • doświadczenie handlowe w przemyśle

  • znajomość w praktyce problematyki związanej z naprawami, konserwacją maszyn i urządzeń

  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych, wprowadzanie usprawnień

  • precyzja w działaniu i zdolności manualne

  • doświadczenie w działach utrzymania ruchu lub/i sprzedaży

  • praktyczne przeprowadzenie testów oferowanych produktów – brudzimy się razem z klientem 😉

  • pasje związane ze sportem i aktywnością

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • profesjonalne wsparcie działu technicznego

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego, w tym szkolenia branżowe i specjalistyczne finansowane przez Pracodawcę

  • samochód służbowy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • nienormowany system pracy

Jak się u nas pracuje?

  • Zgrany zespół, otwarty na nowe znajomości. Gotowy do wsparcia i współdziałania.

  • Kierujemy się jasnymi zasadami, stawiamy na kompetencje naszej kadry, doskonały serwis, partnerstwo oraz dobrą atmosferę pracy.

  • Orientacja na klienta Staramy się, wspierać i bronić sukcesu naszych klientów. Dążymy do tego, aby nasza współpraca oparta była na wzajemnym zaufaniu.

  • Stawiamy sprawczość w podejmowaniu wyzwań i realizacji celów

  • Cenimy samodzielność i decyzyjność w ramach zakresu działania.

  • Orientacja na sukces, niezbędna w celu zapewnienia bezpiecznego, niezależnego i przynoszącego zysk wzrostu firmy.

  • Innowacyjność dla nas to profesjonalne, zorientowane na przyszłość dedykowane rozwiązania dla naszych klientów.

Wynagrodzenie

  • Bez limitów tzw. sufitów

  • Podstawa oraz premia kwartalna

  • Indywidulanie dobrana strategia rozwoju

  • Specjalizacje w technicznych aspektach doboru technologii, jako dodatkowe wynagrodzenie.

Jak wygląda dzień pracy:

  • sam ustalasz tygodniowy plan pracy

  • decydujesz o wyborze wizyt

  • w każdej chwili możesz liczyć na wsparcie doświadczonych współpracowników

  • rzadko powielamy schematy, a każdy dzień niesie ze sobą nowe wyzwania

Dołącz do naszego zespołu. Nasza firma to 29 letnie doświadczenie poparte licznymi referencjami. Dostarczamy naszym klientom wyspecjalizowane rozwiązania dla przemysłu oparte na chemii technicznej. CT-CARD to przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów.

Nas inspirują ludzie.

Nasi pracownicy są kluczowym ogniwem wszelkich działań pozwalających osiągać długoterminowe cele. Szukamy osób, które potrafią współpracować w zespole i chcą się rozwijać.

Dla nas najważniejsza jest Twoja pasja i potencjał do osiągania sukcesów, ale też wkład i zaangażowanie. Zrealizuj z nami swoje ambicje i plany. Dołącz do Naszego zespołu. Chcemy iść za twoim pomysłem i realizować marzenia. Wytyczać nieznane szlaki.

Zapoznaj się z naszą firmą i jeżeli zaintryguje cię oferta pracy wyślij swoje CV.

[email protected]

https://ct-card.pl/ oraz https://www.facebook.com/ctcardspzoo/

Przewiń do profilu firmy