Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

Wikęd Sp. z o. o. Sp.k.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Fachowe doradztwo techniczne oraz wsparcie merytoryczne z zakresu produktów WIKĘD

  • Obsługa partnerów handlowych – salony sprzedaży stolarki budowlanej

  • Realizacja działań marketingowych wspierających wprowadzanie nowych produktów

  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych

  • Promowanie produktów oferowanych przez WIKĘD

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Ścisła współpraca z Regionalnymi Dyrektorami Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Mile widziane znajomość branży stolarki okiennej i drzwiowej

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość środowiska MS Office i umiejętność obsługi komputera

  • Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji biznesowych

  • Bardzo dobra organizacji pracy własnej

  • Praca na terenie całego kraju

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Ambicja, nastawienie na cel i osiąganie wyników

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon

  • przyjazną atmosferę w firmie, nastawioną na współpracę i rozwój

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • świadczenia świąteczne

  • świadczenia zdrowotne

O nas

Firma WIKĘD dostarcza stolarkę drzwiową, okienną oraz aluminiową do odbiorców w Polsce, Europie oraz Ameryce. Jesteśmy nowoczesnym, dużym przedsiębiorstwem produkcyjnym istniejącym od 2002 roku, zorientowanym na rozwój i dalszą ekspansję. Posiadamy specjalistyczny park maszynowy z halami o powierzchni kilku dziesięciu tysięcy metrów kwadratowych. Zatrudniamy kilkaset osób, z którymi razem współtworzymy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm tej branży w Polsce.