Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy pompy ciepła oraz systemów VRF

Free Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów - Inwestorów, Generalnych Wykonawców, Instalatorów systemów komercyjnych i pomp ciepła

  • Współpraca z Projektantami i Inwestorami w zakresie promowania rozwiązań technicznych w oparciu o asortyment urządzeń GREE

  • Współpraca z działami handlowymi firm dystrybucyjnych w zakresie promowania rozwiązań komercyjnych GREE

  • Profesjonalne doradztwo techniczno - handlowe

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem

  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży poparte doświadczeniem min 1-2 lata pracy na podobnym stanowisku pracy

  • Znajomość doboru instalacji klimatyzacyjnych VRF, pomp ciepła

  • Znajomość branży HVACR

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów,

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i dyspozycyjność

  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office w tym Excel i Power Point

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji – mile widziane,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość j. angielskiego poziom min B2 ( średnio-zaawansowany)

  • Znajomość programu Enova oraz praca z systemami CRM będzie dodatkowym atutem

  • Obszar pracy: woj. małopolskie (siedziba firmy: Kraków), woj. śląskie, woj. podkarpackie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki premiowania

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość wprowadzenia autorskich rozwiązań wspomagających efektywność sprzedaży

  • Wsparcie Działu Technicznego

  • Szkolenia z zakresu produktu i technik sprzedaży

  • Wsparcie marketingowe

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy