Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy - powłoki ochronne i przeciwpożarowe

Sherwin-Williams

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie produktów naszej firmy (powłoki ochronne), zaczynając od ich kompleksowego poznania i zrozumienia, a następnie rozwój sprzedaży na danym okresie działa w kanale sprzedaży bezpośredniej i dystrybucyjnej

  • Skuteczna realizacja celów sprzedażowych i marketingowych firmy

  • Budowanie długotrwałych relacji z potencjalnym i obecnym klientem

  • Planowanie i organizowanie codziennego harmonogramu pracy

  • Utrzymywanie wysokiej jakości standardów obsługi technicznej i handlowej klienta

  • Wsparcie techniczne i technologiczne klientów niebędącymi nabywcami (np. specjaliści, architekci, projektanci, inżynierowie, instytutucje i organy publiczne)

Nasze wymagania

  • Minimum 3-5 lat w sprzedaży, najlepiej na polskim rynku powłok ochronnych

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność przygotowywania i przeprowadzania prezentacji

  • Umiejętność pracy przy projektach długoterminowych

  • Znajomość oprogramowania CRM i MS-Office

  • Gotowość do częstych podróży na terenie Polski (co najmniej 75% czasu)

  • Gotowość do pracy home office

  • Znajomość języka polskiego (ojczysty) i angielskiego (min. B2)

  • Uczciwość, sumienność, dobra organizacja czasu pracy

  • Umiejętności negocjacyjne

Mile widziane

  • Szkolenia techniczne z zakresu powłok ochronnych i przeciwpożarowych

To oferujemy

  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Dofinansowanie wstępu do różnych klubów sportowych

  • Dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i na życie

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim.

Sherwin Williams to światowy lider branży farbiarskiej, specjalizujący się w produkcji i sprzedaży farb, powłok i produktów powiązanych dla Klientów segmentu przemysłowego, profesjonalnego i detalicznego.

Przewiń do profilu firmy