Klikając w przycisk „Aplikuj” lub „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pure Solve Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Łopuszańska 95 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w tym ogłoszeniu. Dodatkowo prosimy o podanie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pure Solve Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 95, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Pure Solve Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 95, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. Dane osobowe, które są zawarte w Twoim zgłoszeniu jako część procesu rekrutacyjnego będą przechowywane i przetwarzane wyłącznie na cele powołanego procesu przeprowadzonego przez Pure Solve Polska Sp. z o. o. w związku z wszelkimi przyszłymi przypadkami zatrudnienia, porozumienia lub innych wskazanych przypadków. Twoje dane będą przechowywane przez okres maksymalnie 12 miesięcy, a następnie zniszczone, chyba, że zażądasz ich zniszczenia wcześniej. W przypadku przyjęcia Twojej aplikacji, dane osobowe zgromadzone podczas procesu rekrutacyjnego zostaną przekazane do Działu Zasobów Ludzkich (w wersji papierowej i elektronicznej) i będą przechowywane przez okres zatrudnienia. Składając swoją aplikację: 1. oświadczasz, że zapoznałeś się, rozumiesz i akceptujesz warunki określone w Oświadczeniu o prywatności NCH, https://www.nch.com/Privacy-Policy; 2. oświadczasz, że informacje zawarte w aplikacji są kompletne i zgodne z prawdą zgodnie z Twoją wiedzą, oraz rozumiesz, że celowe pomijanie lub podawanie nieprawidłowych informacji skutkuje odrzuceniem Twojego zgłoszenia; 3. udzielasz zgody na przetwarzanie informacji zawartych w Twoim zgłoszeniu i wszelkich innych danych osobowych, które możesz przekazać oddzielnie w sposób i w zakresie określonym powyżej; oraz 4. upoważniasz Pure Solve Polska Sp. z o.o. do weryfikowania wszelkich danych zawartych w Twoim zgłoszeniu oraz wszelkich referencji
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

PURE SOLVE Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 sie 2021
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne generowanie sprzedaży poprzez codzienną pracę na powierzonym terenie

  • budowanie silnych relacji z potencjalnymi i istniejącymi klientami

  • Kompletowanie i zarządzanie wszystkimi zamówieniami klientów zgodnie z polityką firmy, procedurami i standardami handlu.

Nasze wymagania

  • Zdolności handlowe i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Wykształcenie min. średnie

  • Wysoka motywacja (organizacja samodzielnej pracy w terenie)

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów

  • Gotowość do wyjazdów służbowych i czynne prawo jazdy

To oferujemy

  • Terytorium sprzedażowe w obrębie miejsca zamieszkania

  • Pełne szkolenie w zakresie produktowym i technik sprzedażowych (stacjonarne i w terenie)

  • Możliwość wysokich premii

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszych struktur firmowych

  • Wsparcie techniczne i logistyczne

PURE SOLVE Polska Sp. z o.o.

NCH Europe to spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania w zakresie gospodarki smarowniczej, uzdatniania wody, podczyszczania ścieków oraz utrzymania i konserwacji maszyn i urządzeń. Nasze rozwiązania są wykorzystywane w Europie w sektorze przemysłowym i infrastrukturalnym. Spółka NCH Europe jest obecna w 26 krajach, zatrudnia ponad 2 000 pracowników i stanowi jeden z największych oddziałów NCH Corporation z siedzibą w Teksasie, USA.

W Europie nasza działalność obejmuje 6 głównych obszarów:

- środki smarne & dodatki do paliw (Lubricants & Fuel Additives)

- utrzymanie i konserwacja infrastruktury przemysłowej (Maintenance)

- narzędzia i połączenia mechaniczne (Tools & Fasteners)

- oczyszczanie ścieków (Waste Water)

- czyszczenie części maszyn (Parts Cleaning)

- uzdatnianie wody (Water Treatment)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Miejsce pracy: w obrębie miejsca zamieszkania.