Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

Schomburg Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów i skuteczne podtrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami
  • opracowywanie ofert handlowo-technicznych
  • tworzenie i utrzymywanie relacji z klientami (wykonawcami, inwestorami ) oraz architektami
  • zapewnienie klientom wsparcia handlowego i technicznego przy realizacji kontraktów
  • systematyczne raportowanie o wynikach
  • realizacja planowanych celów budżetowych

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie średnie oraz doświadczenie w pracy na stanowiskach handlowych w branży budowlanej
  • jeśli posiadasz wykształcenie wyższe w kierunku budownictwo lub chemia, masz u nas kolejny „plus”
  • potrafisz skutecznie zarządzać swoim czasem pracy zarówno w terenie, jak i w home office (zarządzanie czasem pracy to dla nas umiejętność wytyczania priorytetów i efektywnego planowania zadań)
  • jesteś samodzielny w działaniu i nastawiony realizację celów
  • lubisz i potrafisz sprzedawać używając języka korzyści
  • jasno wyrażasz swoje myśli
  • masz czas i chęć do odbywania podróży służbowych na terenie 2 sąsiadujących województw (dajemy Ci do dyspozycji dobrze wyposażony samochód)
  • sprawnie poruszasz się w środowisku Windows (pakiet Office) i lubisz korzystać z zasobów oferowanych przez Internet
  • umiesz prowadzić samochód osobowy (posiadasz prawo jazdy kategorii B od co najmniej 12 miesięcy)

To oferujemy

  • długoterminową, stałą pracę w oparciu o umowę o pracę w zorientowanym na cel i przyjaznym zespole
  • dobrze wyposażony samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • markowe narzędzia pracy
  • elastyczny czas pracy
  • intensywne wdrożenie, regularne szkolenia produktowe i profesjonalne wsparcie w Twoich przyszłych regionach.
  • rozwój kompetencji poprzez realizację ciekawych zadań oraz udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, krajowych i międzynarodowych
  • zniżki na firmowe produkty
  • kartę MULTISPORT współfinansowaną przez nas
  • prywatną opiekę medyczną PZU ZDROWIE finansowaną przez nas
  • ubezpieczenie na ŻYCIE na wysokie kwoty (ubezpieczenie grupowe) finansowane przez nas
  • dofinansowanie WYPOCZYNKU („wczasy pod gruszą”)
  • zastrzyk gotówki na Boże Narodzenie
  • karty upominkowe dla dzieci na Mikołaja
  • karty podarunkowe dla dzieci
  • nisko oprocentowane pożyczki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • wczasy pod gruszą
  • karta podarunkowa dla dzieci na święta Bożego Narodzenia
  • premie uznaniowe
  • dofinansowanie do świąt

Schomburg Polska Sp. z o.o.

Grupa firm SCHOMBURG jest krajowym i międzynarodowym partnerem rynkowym w rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości systemowych materiałów budowlanych. SCHOMBURG dostarcza na rynek rozwiązania systemowe do hydroizolacji/renowacji budynków, układania płytek, kamienia naturalnego i jastrychu oraz do ochrony powierzchni.

W związku z rozwojem działu sprzedaży, poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCY TECHNICZNEGO-HANDLOWEGO SIECI SCHOMBURG

z ugruntowaną specjalistyczną wiedzą w zakresie budownictwa, która będzie pomocna w zarządzaniu sprzedażą.

Doradca Techniczno-Handlowy, Poznań