Ta oferta pracy jest nieaktualna od 292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno – Handlowy

  • Poznań, Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma z branży Inżynierii Ruchu Drogowego z siedzibą w Wielkopolsce będąca liderem na rynku w Polsce w dostarczaniu rozwiązań sterowania ruchem drogowym, wyspecjalizowana również w projektowaniu sygnalizacji świetlnych, w związku z dynamicznym rozwojem i koniecznością rozbudowy poszukuje do zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

Region: wielkopolskie

Numer referencyjny: DTH/01/17

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie i przygotowanie ofert handlowych
  • Ustalanie cen ofertowych w porozumieniu z przełożonymi
  • Reprezentowanie firmy w zakresie sprzedaży i działań przetargowych
  • Realizacja celów sprzedażowych oraz prowadzenie i realizacja projektów
  • Monitorowanie rynku oraz przystępowanie do nowych przetargów, pre-selekcja postępowań przetargowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów w terenie
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Udział w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane z branży: budownictwo, automatyka, elektro-instalacje, inżynieria ruchu)
  • Doświadczenie w przygotowaniu ofert handlowych opartych o zamówienia publiczne
  • Doświadczenie w przetargach i kierowaniu projektami
  • Orientacja na wyniki i umiejętność osiągania wyznaczonego celu
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Rzetelność, sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana dobra znajomość prawa zamówień publicznych

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System wynagrodzeń złożony z podstawy + prowizji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o powołanie się na nr referencyjny podany w nagłówku oferty oraz dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) teraz i w przyszłości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się