Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy (produkty dla przemysłu)

PGB Human ResourcesO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta, dystrybutora narzędzi skrawających i technologii dla przemysłu, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy (produkty dla przemysłu)

Numer ref.: DTH_0820_LUB_WAI

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż w terenie.
  • Doradztwo techniczne.
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z Klientem.
  • Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych.
  • Analiza potrzeb rynku i konkurencji.
  • Raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technicznej.
  • Znajomość technik sprzedaży.
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office - MS Excel).
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowa o pracę.
  • Wszelkie narzędzia pracy (włącznie z samochodem do użytku prywatnego).
  • Szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje.
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowa, opieka medyczna).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy