Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy - Przedstawiciel Handlowy - elektrotechnika

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Schrack Technik Polska Sp. z o.o. renomowana firma z branży elektrycznej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Doradca Techniczno - Handlowy
    / Przedstawiciel Handlowy - elektrotechnika
    Miejsce pracy: Gdańsk

    OBOWIĄZKI:

    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych
    • Osiąganie złożonych celów w zakresie wielkości i zyskowności sprzedaży

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie średnie o kierunku elektrycznym lub pokrewnym – warunek konieczny
    • Bardzo dobra znajomość aparatury niskiego napięcia
    • Umiejętność czytania (interpretacji) projektów rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia
    • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
    • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami
    • Prawo jazdy kat. B

    DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

    • Znajomość lokalnego rynku inwestycji/zakładów przemysłowych
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość budowy i produkcji rozdzielnic niskiego napięcia
    • Kontakty na rynku inwestycyjnym

    OFERUJEMY:

    • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
    • Komputer, telefon komórkowy
    • Pracę nad ciekawymi projektami w branży
    • Stabilizację zawodową w międzynarodowym koncernie
    • Samochód służbowy po udanym okresie próbnym
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.