Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno-handlowy - Przedstawiciel handlowy - Fotowoltaika

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EKO - ON S.C. KRZYSZTOF GAWROŃSKI, PIOTR WALCZAK

    Firma z wieloletnim stażem, działająca w branży Odnawialnych Źródeł Energii zajmująca się sprzedażą i montażem elektrowni fotowoltaicznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Rozwój sprzedaży zestawów fotowoltaicznych
    • Utrzymywanie dobrych relacji i opieka nad obecnymi klientami
    • Pozyskiwanie nowych klientów - głównie biznesowych
    • Wykonywanie audytów technicznych u pozyskanych klientów
    • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • Realizacja planów sprzedażowych

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (wymagane)
    • Znajomość branży elektrowni fotowoltaicznych (mile widziane)
    • Własna baza klientów (mile widziane)
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
    • Wysoka kultura osobista
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Prawo jazdy kat. B
    • Szukamy osób ambitnych, zaangażowanych, zmotywowanych na sukces

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny system wynagrodzeń – podstawa + prowizja za sprzedaż lub sama (wyższa) prowizja za sprzedaż – do ustalenia
    • Dodatkowe premie dla najlepszych sprzedawców ;)
    • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę lub własna działalność
    • Szkolenia na start i przez cały okres pracy
    • Wsparcie doświadczonych współpracowników na każdym etapie
    • Materiały marketingowe
    • Pracę w zgranym zespole
    • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, auto służbowe)
    • Możliwość awansu i stałego podnoszenia kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EKO-ON S.C. z siedzibą w Krakowie  (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.