Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

PV INSTALATOR POLSKA GRUPA PVGE sp. z o.o.O firmie

2 700‐20 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Puck, Wejherowo, Rumia, Reda

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

PV Instalator Polska Grupa PVGE, lider branży fotowoltaicznej, swoim klientom oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE, ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki. Obecnie firma oferuje swoje produkty i usługi klientom poprzez sieć ponad 40 oddziałów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Od początku swojej działalności jednym z najważniejszych standardów i „motorów napędowych” firmy jest zadowolenie klienta, zarówno na etapie wyboru rodzaju elektrowni, dostawy produktów jak i kompleksowej obsługi posprzedażowej.

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Sprzedaż zestawów fotowoltaicznych w sektorze B2C i B2B
  • Wykonywanie audytów u klientów indywidualnych i biznesowych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Reprezentowanie firmy i kreowanie jej pozytywnego wizerunku

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności sprzedażowe
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Umiejętność aktywnego i efektywnego pozyskiwania klientów
  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość obsługi MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Podstawę wynagrodzenia + wysoką prowizję w zależności od wyników sprzedaży
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zdobycie doświadczenia w ekspresowo rozwijającej się, innowacyjnej branży
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole specjalistów
  • Szkolenia branżowe, duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Służbowy samochód, telefon, laptop i inne niezbędne do pracy narzędzia

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy