Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy PV i PC

Solar Smart Solutions sp. z o. o.

umowa zlecenie
5 00025 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Po niezbędnym przeszkoleniu:

- doradztwo w zakresie pomp ciepła [PC], fotowoltaiki [PV], magazynów energii [ME] i systemów zarządzania energią [EMS],

- obsługa klientów indywidualnych i firm z naszej bazy oraz pozyskiwanie klientów we własnym zakresie,

- zebranie wszystkich istotnych informacji, niezbędnych do zaprojektowania instalacji - audyt miejsca instalacji,

- pomoc klientowi w wyborze mocy i komponentów instalacji,

- przedstawienie klientowi oferty i zawarcie umowy.

Nasze wymagania

Jeśli chcesz i lubisz sprzedawać, a także masz podstawową wiedzę techniczną i kulturę osobistą, to z nami zamienisz te walory na dochodowe zajęcie.

- oczekujemy pełnego zaangażowania dzięki, któremu poczujesz satysfakcję pod każdym względem, również sprawdzając stan swojego konta.

- aby Twoja praca przyniosła Tobie i nam satysfakcjonujące efekty, niezbędne jest doświadczenie w sprzedaży - w miejscu zamieszkania klientów indywidualnych lub w siedzibie firm.

- nasi klienci oczekują dostarczenia im wiedzy - mile widziane jest zatem Twoje wykształcenie techniczne (lub wiedza podstawowa z zakresu budownictwa, elektryki, hydrauliki).

- jakość obsługi Klientów wymaga, aby osoby na tym stanowisku były gotowe szybko zdobyć lub pogłębić swoją wiedzę w dziedzinie PV, PC, ME i EMS - zapewniamy szkolenia i oczekujemy szybkiego uzupełnienia wiedzy poprzez przeczytanie kilku publikacji.

- nie sprawdzamy szczegółowo aktywności naszych współpracowników - zatem aby dobrze zarabiać potrzebujesz umiejętności motywowania się samodzielnie do niezbędnych aktywności.

Aby Twoja współpraca z nami była owocna, ważne jest Twoje przekonanie, że połączenie świetnego produktu i kapitału Twoich umiejętności oraz doświadczeń w sprzedaży gwarantuje Ci spełnienie i ponadprzeciętne dochody.

To oferujemy

- pełne wsparcie na etapie wdrożenia i „na żądanie” na dalszych etapach współpracy

- partnerskie relacje, bez zbędnych raportów czy „dywaników”, z opcją skorzystania z pozytywnych impulsów motywacyjnych, gdy zauważymy u Ciebie „stan letargu”

- kompletną ofertę OZE - fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, systemy zarządzania energią - sygnowaną jedną marką wykonawcy - ARAGO

- wyprzedzające technologicznie rynek rozwiązania OZE dla klientów indywidualnych i firm

- możliwość działania na wybranym przez siebie terenie

- będziesz reprezentować ARAGO - firmę z 12,5% udziałem w rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce, posiadającą ogólnopolską strukturę montażystów i serwisantów pomp ciepła i fotowoltaiki

- jeżeli spełnisz nasze oczekiwania powierzymy Ci obsługę klientów poważnie zainteresowanych zakupem

- proponujemy atrakcyjny finansowo model współpracy oparty o wysokie prowizje i terminowe rozliczenia - to od Ciebie zależy ile zarobisz, my gwarantujemy wysokie stawki prowizyjne

- poszukujemy doświadczonych i dojrzałych sprzedawców - nie oferujemy stałego wynagrodzenia miesięcznego - iloczyn Twojej aktywności i wysokiej prowizji, da zdecydowanie korzystniejszy wynik

- oferujemy współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub umowę zlecenie

- jeżeli na start będą Ci potrzebne narzędzia, jesteśmy w stanie Ci je zapewnić, jeżeli zaś nie będziesz ich potrzebować wypłacimy stosowny bonus, gdy osiągniesz minimalne poziomy sprzedaży.

Jeżeli chcesz dokładniej poznać naszą ofertę współpracy, kliknij „Aplikuj” - link przeniesie Cię do formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej.

O nas

Jako Autoryzowany Partner ARAGO dostarczamy naszym Klientom nowoczesne i bezpieczne rozwiązania z zakresu OZE - pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii czy systemy zarządzania energią. Bazując na skali działalności i doświadczeniu ARAGO mamy pewność, że dajemy Klientom to, co najlepsze w przystępnej cenie.

Dodatkowo, dzięki dużemu doświadczeniu współpracujących z nami ekspertów, możemy kontynuować naszą misję polegającą na rozpowszechnianiu wiedzy i technologii Odnawialnych Źródeł Energii na polskim rynku oraz niwelowaniu wątpliwości osób, które jeszcze nie są pewne, że OZE to przyszłość energetyki.