Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy - Region Południowo-Wschodni

Z.A.E. ERGOM Sp. z o.o. O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych w podległym rejonie

  • Skuteczne wdrażanie polityki marketingowej firmy

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

  • Analizowanie sprzedażowe w podległym rejonie

Nasze wymagania

  • Znasz rynek elektroniczny

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B i umiejętności negocjacyjne

  • Łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz budować relacje z klientami

  • Jesteś osobą samodzielną i umiejącą zarządzać własnym czasem

  • Cechuje Cię profesjonalizm w kontaktach biznesowych

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

  • Sprawnie obsługujesz komputer

  • Jesteś gotowy na poszerzanie wiedzy i rozwój razem z nami

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem motywacyjnym

  • Stabilną i ciekawą pracę

  • Zatrudnienie na pełny etat

  • System szkoleń podnoszących Twoją wiedzę

Z.A.E. ERGOM Sp. z o.o.

Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom Sp. z o.o. to polska firma z branży elektrotechnicznej z ponad 30letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą inżynierską nastawioną na ciągły rozwój. Dzięki pracy z pasją, konsekwencji, dbałości o środowisko i społeczeństwo jesteśmy solidnym partnerem w biznesie.

Poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób podzielających nasze wartości.

Przewiń do profilu firmy