Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy region zachodnia Polska

INNOVATION sp. z o.o.O firmie

4 000‐30 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Do naszego zespołu poszukujemy osób z terenu Polski zachodniej na stanowisko: DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY B2B/PARTNER HANDLOWY. Oferujemy: -wysokie zarobki (bez górnej granicy) -niskie ceny bazowe elastyczny czas pracy Jeżeli: -prowadzisz lub jesteś gotowy do założenia własnej działalności ( pełna pomoc w otworzeniu działalności ) -chciałbyś budować własne zespoły sprzedażowe -nie boisz się nowych wyzwań i jesteś osobą nastawioną na sukces... Dołącz do nas!

Opis stanowiska

  • Budowanie siatki polecającej nasz produkt,
  • Realizowanie planów sprzedażowych na powierzonym rejonie,
  • Raportowanie i monitorowanie efektów pracy,
  • Dobór odpowiednich działań marketingowo-handlowych w celu zwiększenia sprzedaży, rentowności  oraz zwiększenia rozpoznawalności firmy,
  • Aktywne pozyskiwanie klienta,

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w branży handlowej lub sprzedaży bezpośredniej  tj. finanse, ubezpieczenia, fotowoltaiczna,
  • Wiedza z zakresu sprzedaży bezpośredniej,
  • Wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznej,
  • Umiejętność z samodzielnego pozyskiwania  klienta,
  • Ponad przeciętne zdolności interpersonalne,
  • Pozyskiwanie ambasadorów marki,
  • Prawo jazdy kat. b
  • Mile widziane osoby z własnym systemem sprzedaży,

Oferujemy

  • Wynagrodzenie bez górnego limitu najlepsi w branży zarabiają ponad 250 tys.
  • Bardzo dobry produkt jakościowo - wiesz ze sprzedajesz zestawy z górnej półki,
  • Szkolenie z wiedzy technicznej i z zakresu sprzedaży bezpośredniej,
  • Serwis, wsparcie w okresie montażu jak i po,
  • Gotowe modele sprzedaży,
  • Pomoc działu technicznego i doświadczonej kadry managerskiej,
  • Przejrzysta ścieżka kariery zawodowej,
  • Bardzo konkurencyjne wynagrodzenie,

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy