Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-handlowy

PPG IndustriesO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • Budowanie relacji z klientami profesjonalnymi, tj.: firmy wykonawcze, developerzy, architekci
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku inwestycji
  • Zapewnienie klientom wsparcia w zakresie doradztwa produktowego, narzędzi sprzedażowych, materiałów informacyjnych

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku inwestycji na terenie województwa podkarpackiego warunek konieczny
  • Doświadczenie w branży materiałów budowlanych – warunek konieczny
  • Mile widziane 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • Dobra znajomość środowiska MS Office
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz rozmów sprzedażowych
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność oraz zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

W firmie PPG każdego dnia:

  • Współpracujemy z klientami, aby kreować wartości dla obydwu stron.
  • Komunikujemy światu, że działamy jako jedna firma — „One PPG”.
  • Ufamy naszym pracownikom — każdego dnia, bez wyjątku.
  • Urzeczywistniamy plany.
  • Prowadzimy działalność, jakbyśmy wszyscy byli właścicielami firmy.
  • Dzisiaj działamy lepiej niż wczoraj.

Aktualne oferty pracodawcy
JOBREQ1800045129

Doradca Techniczno-handlowy, Rzeszów