Logo Pracuj.pl

Doradca techniczno-handlowy

Saint-GobainO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów sprzedaży i budżetu marży
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  • Zapewnianie najwyższych standardów obsługi klientów
  • Negocjowanie transakcji i umów handlowych
  • Poszukiwanie oraz proponowanie nowych rozwiązań sprzedażowych
  • Sporządzanie raportów i analiz sprzedażowych
  • Zbieranie i analizowanie informacji dotyczących inwestycji, potencjału rynku, trendów i działań konkurencji,
  • Współuczestnictwo w działaniach promocyjnych i marketingowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży i/lub obsłudze klienta w branży technicznej (grzewczej, sanitarnej lub pokrewnej)
  • Wykształcenie średnie (preferowane techniczne)
  • Znajomość lokalnego rynku inwestycji i wykonawców
  • Wysokie umiejętności współpracy w zespole
  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizowania własnej pracy
  • Sprawna obsługa pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • nagrody jubileuszowe

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

TADMAR

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Tadmar to sieć hurtowni o zasięgu ogólnopolskim. Na rynku jesteśmy obecni od ponad 27 lat. Naszą strukturę tworzy dynamicznie rozwijająca się sieć hurtowni branży technik grzewczych, sanitarnych i instalacyjnych. Pośród hurtowni są duże placówki, posiadające ekspozycje prezentujące najnowsze trendy i rozwiązania w branży, oraz mniejsze, które prowadzą sprzedaż samoobsługową.

Dołącz do naszego zespołu!

Doradca techniczno-handlowy, Rzeszów