Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA JPD sp. z o.o.

    Firma zajmująca się wynajmem, sprzedażą i serwisem maszyn budowlanych zatrudni pracownika na stanowisku:

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami,
    • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
    • monitorowanie rynku i analizowanie konkurencyjności,
    • dbanie o wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • obsługa komputera
    • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej,
    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne: komunikatywność, łatwość w nawiązaniu kontaktów
    • silna motywacja do osiągnięcia założonych celów

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjny system wynagrodzeń( podstawa+ premia)
    • samochód służbowy,
    • telefon służbowy
    • pakiet ubezpieczenia medycznego
    • miłą atmosferę i wsparcie

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

    Administratorem Twoich danych osobowych będzie GrupaJPD sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ulicy Turtystycznej 44 m (20-207 Lublin), dalej „JPD”. JPD będzie korzystał z Twoich danych w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żeby dowiedzieć się więcej o tym, jak korzystamy z Twoich danych kliknij w odnośnik

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.