Doradca Techniczno-Handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2019-03-22
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-04-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Techniczna S.C.

    Grupa Techniczna s.c.  jest oficjalnym i wyłącznym partnerem handlowym firmy
    Werkzeug-Eylert Gmbh & Co. KG w Polsce

    Zajmujemy się sprzedażą maszyn i narzędzi dla przemysłu.

    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie klientów na określonym terenie
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych
    • Negocjacje warunków handlowych
    • Kontrola płatności należności klientów.
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
    • Budowanie dobrego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży profesjonalnych narzędzi dla przemysłu
    • Znajomość rynku w branży przemysłowej
    • Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy.
    • Samodyscyplina i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań.
    • Umiejętność przygotowania pisemnych ofert i prezentacji produktu.
    • Zdolności negocjacyjne.
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
    • Silna orientacja na rezultat i motywacja do rozwijania kompetencji.
    • Zdolność łatwego przyswajania wiedzy technicznej.
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Wysokie zarobki (podstawa+prowizja)
    • Samochód służbowy
    • Telefon komórkowy
    • Laptop
    • Szkolenia z zakresu sprzedaży oraz znajomości produktów
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).